Haberler

Haber Yazısı

TOMURCUK EĞİTİM KURUMLARİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ÖZGÜR ÇEM ATANDI.

13 yıllık köklü bir geçmişi olan Tomurcuk Eğitim Kurumlarının kuruluş yıllarından itibaren  öğretmen,müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerini başarıyla yürüten-

Devamı...

 

Haber Yazısı

TOMURCUK EĞİTİM KURUMLARINDAN ESENLER'İN SESİ GAZETESİNE ZİYARET

Tomurcuk Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yunus ÇİFTÇİ adına, Tomurcuk Eğitim Kurumları Genel müdürü Ömer ÇAKIR ve Kurumsal İletişim Direktörü Yusuf BALAY Esenlerin Sesi Gazetesini ziyaret ederek Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak Plaket takdim ettiler.

Haber Yazısı

TOMURCUK EĞİTİM KURUMLARINDAN SON HABER GAZETESİNE ZİYARET

Tomurcuk Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yunus ÇİFTÇİ adına, Tomurcuk Eğitim Kurumları Genel müdürü Ömer ÇAKIR ve Kurumsal İletişim Direktörü Yusuf BALAY Son Haber Gazetesini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak Plaket takdim ettiler.

Haber Yazısı

TOMURCUK EĞİTİM KURUMLARINDAN ESENLER KAYMAKAMINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tomurcuk Eğitim Kurumları Yön.Kur.Bşk. Yunus ÇİFTCİ,Genel Müdür Ömer ÇAKIR ve Kurumsal İletişim Direktörü Yusuf BALAY Esenler Kaymakamlığına yeni atanan Sn.Hulusi ŞAHİN'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Haber Yazısı

TOMURCUK ORTAOKULUN’DA ŞÖLEN HAVASINDA KARNE TÖRENİ

Tomurcuk Ortaokulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim sezonunun 1.dönem karne programını büyük bir coşkuyla Kadir Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.Karne törenine Tomurcuk Eğitim Kurumları Yön.Kur.Bşk.Yunus ÇİFTÇİ,Genel Müdür Ömer ÇAKIR,Genel merkez idaricileri,öğretmenler,veliler ve öğrenciler katıldılar. 

Devamı...

Haber Yazısı

TOMURCUK EĞİTİM KURUMLARI ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Tomurcuk Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Çiftci adına, Tomurcuk Eğitim Kurumları Genel müdürü Ömer Çakır ve Kurumsal İletişim Direktörü Yusuf Balay 1.Haber Gazetesini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak Plaket takdim ettiler. 1.Haber Gazetesi adına Genel Yayın Müdürü Sait Yılmaz, Reklam müdürü ve haber muhabiri Suat Türkoğlu hazır bulundu.

Haber Yazısı

TOMURCUK EĞİTİM KURUMLARININ YENİ GENEL MÜDÜRÜ ÖMER ÇAKIR OLDU.

Tomurcuk Eğitim Kurumlarında uzun yıllar Genel Müdürlük görevini yürüten Adnan DEMİRCİOĞLU,Kurucu Yunus ÇİFTÇİ’nin katıldığı bir törenle görevi Ömer ÇAKIR’a devretti.

 

Haber Yazısı

TOMURCUK ORTAOKULU YERLİ MALI HAFTASINI KUTLUYOR

Tomurcuk Ortaokulu öğrencileri,öğretmenlerinin önderliğinde sınıflarında yerli malı haftasını güzel bir enerjiyle kutladılar.Öğrencilerin evlerinden getirdikleri yiyecek ve içeceklerle kutladıklaırı yerli malı haftasını her sene aynı heyecan ile yaşanması dileğinde bulundular.

Haber Yazısı

TOMURCUK EĞİTİM KURUMLARI ÖĞRENCİSİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Tomurcuk Eğitim Kurumları öğrencisi olan Selim Ferhat KIRT'ı 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Türkiye Karate kupasında 3. Olmuştur.Başarılarının devamını dileyerek tebrik ediyoruz